UZUN DÖNEM %25 EK SÜRELİ BAĞLAMA KAMPANYASI

Kontrat Sürenizin %25'i Kadar İlave Süre Hediye

Özel Şartlar :

   • 1 Ocak 2018 – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında yapacak olduğunuz sözleşmelerde her 4 birim süreye 1 birim süre biz ekleyelim. %25 ek süreli kampanya avantajımızdan faydalanın.
   • Kampanyadan ticari ve özel tüm tekneler yararlanabilir.
   • Bu kampanyaya dahil olmak isteyen tekneler denize elverişli olmak zorundadır.
   • Bu kampanya minimum 6 ay maksimum 2 yıl bağlama sözleşmelerinde geçerlidir.
   • Kampanya 01.01.2018 – 31.12.2018 tarihleri arasında geçerlidir.
   • Bedava kalış süreniz, ücretini ödediğiniz kalış süresi dikkate alınarak hesaplanır. Örneğin 6 aylık (180 gün) bağlama ücretini ödemeniz karşılığında ek 45 gün ücretsiz bağlama hakkı elde edersiniz. Dolayısıyla 6 aylık bedel karşılığında 180 gün + 45 gün toplam 225 gün konaklamış olursunuz.
   • Teknenin kampanyadan istifade edebilmesi için bağlama yaptığı gün içerisinde marina ofise kaydını yaptırıp bağlama bedelini peşin ödemesi gerekmektedir.
   • Kampanya süresi sonunda ayrılmayan tekneler için geçerli fiyat tarifesi uygulanır.
   • Diğer tüm ücretli servisler bu kampanya dışındadır.
   • Kazanılan ücretsiz konaklama süresi sözleşme dahilinde ve sözleşme yapılan marinada kullanılmak zorunda olup başka bir döneme ertelenmesi mümkün değildir.
   • Başka bir kampanyadan, indirimden ve/veya özel durumdan faydalanan tekneler kampanyanın kapsamı dışında kalır.
   • Bağlama için rezervasyon yapılması gereklidir.
   • Tüm tekne sahipleri marina sözleşmesinde yazılan marina kurallarına uymak zorundadır.
   • Marina yönetimi gerekli gördüğü durumlarda tekneyi dışarı çıkartma ve yer değiştirme hakkına sahiptir.
   • Marina yönetimi bu kampanyayı uzatma ve sona erdirme hakkını saklı tutar.

2018 Sinerji Kampanyaları

2018 Sinerji Kampanyasi

Setur Marinaları 40. yılını kutladığı 2018’de

tekne sahiplerine eşsiz fırsatlar sunuyor


Türkiye’nin lider zincir marina işletmesi Setur Marinaları, 2018 yılında uygulayacağı ve farklı ihtiyaçlara çözüm getiren büyük kampanyalarını belirledi. Faaliyetlerini farklı bölgelerde bulunan 11 marina işletmeciliği ile sürdüren Setur Marinaları, yeni kampanyalarında, yıllık sözleşmeli tekne sahiplerine eşsiz fırsatlar sunuyor. Yeni kampanyalarda yıllık sözleşme yapanlar, diğer Setur Marinaları’nda 30’ar gün ücretsiz, sonraki 60 güne kadar ki konaklamalarda % 50 indirimle birlikte sözleşme kapsamında ücretsiz ilave süre ve yol yardımı gibi önemli avantajlardan da yararlanacaklar.

Setur Marinaları’nın 2018 yılında sunacağı avantajlar;

Zincir - Ücretsiz Konaklama ve Bağlama Ücretinde % 50 İndirim

Herhangi bir Setur Marinası ile yıllık sözleşme yapıldığında diğer Setur Marinaları’nda 30’ar gün ücretsiz konaklama hakkı ve sonraki 60 güne kadar konaklamalarda ise % 50 indirim

imkanı sunuyor.

Gezerken Kazan - Yenilenen Sözleşmeye İlave Süre

Setur Marinaları, zincir kampanya kapsamında % 50 indirimli konaklayan teknelere yıllık bağlama sözleşmelerini yenilemeleri durumunda 30 güne kadar ücretsiz ilave süre kazanma imkanı sunuyor.

Yol Yardımı - Liftte % 50 İndirim.

Yol yardımı kampanyası, bir Setur Marinası ile yıllık sözleşmesi olan teknenin seyir halinde iken diğer bir Setur Marinası’nda karaya çıkma ihtiyacı oluşması durumunda, denizde ve karada ücretsiz konaklama ile birlikte lift hizmetinden % 50 indirimli yararlanma imkânı sunuyor.

Sadakat – Tekne Sahibinin Zincirdeki Kıdemine Göre % 2 ile % 25 Arasında İndirim

Sadakat kampanyası, yıllık bağlama sözleşmelerinde yatçıların kıdem yıllarına göre indirimler sunuyor. Birlikte geçirilen her yıl için % 2  olarak belirlenen indirim oranı, 10 yıl üzerindeki kıdeme sahip tekne sahiplerine % 25 e veren indirim imkanı sunuyor.

Ortak Lift Kullanımı –  Ücretsiz Karaya Çekme Hizmeti

Ortak lift kampanyası, bir Setur Marinası ile yıllık sözleşmesi olan ve belirli sebeplerle o marinada karaya alınamayan teknelere, başka bir Setur Marinası’nda ücretsiz karada konaklama ve çekme&atma hizmeti imkanı sunuyor..

Satılık Tekne – Satış Öncesi 2 Kez Ücretsiz Lift ve Satış Sonrası İndirim veya Sözleşme Devri

Satılık tekneler için en konforlu marina olan Setur Marinaları, yıllık sözleşmesi olan ve teknesini satışa çıkaran yatçılara sözleşme süresi içerisinde 2 kez ücretsiz çekme&atma, satış sonrasında ise kalan sözleşme süresini diğer bir Setur Marinası’na devretme hakkı ve 30 güne kadar % 50 indirimli konaklama  imkanı sunuyor.

Sözleşme Dizaynı - Kişisel Takvime Uygun Sözleşme

Sözleşmeni dizayn et kampanyası, yatçılara, kişiye özel takvimle, dilediği 2 veya 3 Setur Marinası’nda avantajlı fiyatlarla yıllık sözleşme imkanı sunuyor.

Yeni Sıfır Tekne - Yıllık Sözleşmede % 10 İndirim ve Ücretsiz Lift

Setur Marinaları, yeni sıfır tekne alan yatçıların, yıllık bağlama sözleşmelerine % 10 indirimle birlikte, ilk çekme-atma ve 1 ay karapark hizmetinden ücretsiz faydalanma imkanı sunuyor.

Günlük Sözleşmeni Yıllığa Çevir - Günlük Sözleşme Bedellerini Yıllık Sözleşmeden Mahsup Etme

Tekne sahiplerinin 15 güne kadar Setur Marinaları’nda kaldıkları günleri, yıllık sözleşmeye çevirme fırsatı veriliyor. Ayrıca, günlük sözleşmelere ödenen bedeller, yıllık sözleşmeden düşülüyor.

Kazan Kazandır – Arkadaşına Referans Olan Kazançlı Çıkıyor.

Setur Marinaları’nda yıllık sözleşmesi olan yatçılar, teknesi Setur Marinaları dışında konaklayan arkadaşlarını, herhangi bir Setur Marinası’nda yıllık sözleşme yapmaya davet ettiğinde, kendisi ve referans olduğu arkadaşı 1 ay ücretsiz ilave süre kazanıyor.

Setur Marinas Hakkında:

40’ıncı yılını kutlayan Setur Marinaları, Koç Topluluğu bünyesinde faaliyetlerine 1978 yılında Çeşme Altınyunus Marina ile başlamıştır. Setur Marinaları, Türkiye’nin lider, Akdeniz çanağı’nın ise en önemli zincir marina işletmelerindendir. Kalamış/Fenerbahçe, Yalova, Ayvalık, Midilli, Çeşme, Kuşadası, Gökova Ören, Netsel Marmaris, Kaş, Finike ve Antalya olmak üzere toplam 11 lokasyonda bayrağını dalgalandıran Setur Marinaları, Türkiye’de marinacılık sektörünün gelişimini destekleyen en önemli markadır.