Antalya‘nın en batı ilçesi olan Kaş, sevimli eski limanının çevresinde yer alan pek çok küçük çay evleri, kafeleri, küçük ve renkli hatıra dükkanları, bar ve restaurantları ile tipik bir Akdeniz sahil kasabasıdır. Doğal güzellikleri, tarihi ve mimari yapısı ile tam bir turizm cenneti olan Kaş’ta alternatif su sporları için her türlü imkan bulunmaktadır. Kaş’ta hergün daha fazla rağbet gören trekking, dağcılık, yamaç paraşütü, rafting gibi doğal etkinlikler için sayısız olanak sunuluyor. Bu sporların en güzelinden biri de Akdeniz’in batıklarını görebileceğiniz ve denizaltının üstünden daha güzel olabileceğini keşfedeceğiniz sualtı dalışları yapmaktır.

kasmarina
kasmarina
kasmarina

Akdeniz’in maviliğini, doğanın yeşilliğini bizlere cömertçe sunan Kaş'ın ilgi çekici özelliklerinden biri de Yunan Kastellorizon (Meis) Adası'na yalnızca birkaç mil uzaklıkta olmasıdır. Küçük feribotlarla ve teknelerle gidilen ada, güzel bir gün geçirmek için en ideal adreslerden biridir. Dünyaca ünlü Patara kumsalları, Batıkşehir ve Kekova, St. Nicholas Kilisesi Kaş'tan sadece yarım saatlik bir mesafededir...

Akdeniz’in en modern marinalarından biri olacak Kaş Marina, Kaş’ın tarih boyunca sahip olduğu denizci kimliğini daha da kuvvetlendirerek Kaş’ı daha güçlü bir deniz kenti haline getirecektir.

kasmarina
kasmarina
kasmarina

450 yat kapasiteli marinanın kara kısmında 150 tekne kapasiteli çekek alanı da bulunmaktadır. Marinada 7 adet yüzer iskele ve 1 adet de dalgakıranın yer almakla beraber süper ve mega yatlar da dahil olmak üzere her boyda teknenin yanaşması için elverişli su derinliği ve bağlanma imkanlarına sahiptir. 3 bin metre karelik kapalı alanında marina hizmet binaları, yat kulübü, restoranlar, mağazalar ve yatçıların ihtiyaç duyacağı tüm hizmetleriyle Kaş Marina, Fethiye'den Kemer'e kadar olan kıyı şeridindeki marina ihtiyacını karşılayacak ve deniz severler için vazgeçilmez bir liman konumundadır.

kasmarina
kasmarina
kasmarina